09.05.2018.Ливадџија
06.06.2018.Ливадџија
| 08.06.2018. ДЕШАВКИ

Date : 10.06.2018. - 10.06.2018.
Location : Скопје
Venue : Градски парк
Start : 12:00
Price : Free

И оваа година Алпските игри се повторно со вас, Ве очекува многу забава, интересни игри, супер дружење и награди кои едноставно не смеете да ги пропуштите 🙂

Вашето присутво е задолжително! Се гледаме во парк, спроти Арената Филип Втори од 12 до 15 часот!

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени