| 22.05.2018. МУАБЕТ

Погледнете ги најневеројатните куршуми во светот! Ова е листа од 10 најстрашни и насмртоносни муниции кои ги прават најопсните воени оружја во светот.

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени