| 09.11.2017. ДОКУМЕНТАРКА

Еден од најдобрите напаѓачи во светот на фудбалот, за многумина и најдобар – Роналдо, вистинскиот Роналдо! Документарен филм во кој зборуваат неговите соиграчи од репрезентацијата, ако не разбирате англиски, барем ќе се изнагледате убави голови…

(46)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени