| 12.10.2017. ДЕШАВКИ

Date : 14.10.2017. - 15.10.2017.
Location : Скопје
Venue : Излет
Start : 13:00
Price : Free

Од срце ве покануваме оваа сабота 14окт2017 да прославиме 19години емитирање среќа, Џез.фм слави роденден.

Целодневен настан на кој ќе настапат :

* Бојан Петков трио + гости
* The Boppers
* Бојан Чакра
* Игор Спироски
* Uzun Baba

 
 

#jazzfmskopje #izletkafe

(8)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
Livada.mk е концепт на портал/блог каде сите поединци или организации може да објавуваат свои колумни, анализи, отворени писма, искуства, патеписи, хроники, поезија, раскази, рецепти, да објават некој настан во најава или некое свое аматерско или професионално видео. Ги очекуваме вашите материјали преку овој линк за да ги објавиме.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени