| 31.05.2018. ПО ДОМА

Кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во љубовта во летниот месец јуни. Проверете во хороскопот.

Близнаци
Не само што јуни е ваш роденденски месец, туку е и вашиот епски месец за романса. Па, драги Близнаци,подгответе се за сериозно- возбудливото време кое доаѓа. Додека можеби биле прилично стресни последниве неколку месеци, справувајќи се со познатите финансиски ситуации, овој јуни ѕвездите ви носат малку духовна пауза и поголема релаксација. Ако сте во потрага по љубов, добрата вест е дека универзумот може да го види вашиот димен  сигнал и затоа ќе ви ја испрати вистинската личност. Не плашете се да се забавувате и да ги запознавате луѓето кои ќе се појавуваат на патот. Веројатно ќе почувствувате силна потреба да ги изразите своите чувства, но за нив ќе добиете и убави чувства за возврат.

Риби
Звездите се усогласени за вас во јуни и ќе ви донесат силно чувство на храброст и подготвеност за авантура. Ова може да ве воведе во прилично возбудлива летна романса, ако тоа е она за што сте заинтересирани. Уживајте во враќањето на вашата среќа, и искористете ги јунските денови за да го добиете она што го сакате. Вие заслужувате да се чувствувате убаво! Вашето новооткриено чувство на самовредност сигурно ќе ги направи другите уште позаинтересирани за вас отколку што биле порано.

 
 

Водолија
Подгответе се за многу внимание! Јуни ќе биде месец кој ќе ви отвори безброј можности за д ги привлечете луѓето кои ви значат. Не лутајте со мислите, не двоумете се, туку држете се цврсто до она што го сакате. Барате сериозна врска? Или, барате летен флерт? Одлучете што точно сакате, за правилно да ги искористите новонастанатите емотивни ситуации кои ќе бидат во јунските денови, во изобилство!

Шкорпија
Колку многу нешта, нови и возбудливи, ве очекуваат во јуни! Заборавете малку на работата и посветете се на уживањето. Доколку сте во врска, јуни е вистинскиот месец за градење на планови и за нивна реализација, па не се исклучени ни интересни одлуки како принова или свадба. Не пропуштајте ги деновите само на забава, туку, поставете си цел на емотивно поле. Осамените Шкорпии ќе имаат можност да одбираат помеѓу двајца заинтересирани партнери.

(0)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени