| 07.03.2018. ДЕШАВКИ

Date : 09.03.2018. - 10.03.2018.
Location : Скопје
Venue : ВИП арена
Start : 23:45
Price : 450 - 600 мкд

SUN Production со гордост Ве кани на журката на годината!!!

Во петок на 9 март во Скопје ни гостува светскиот број 1 транс дј и продуцент.

Astrix
www.facebook.com/Astrix.Official/
www.soundcloud.com/astrix-official

 
 

Специјален гостин:
DJANTRIX
www.facebook.com/DjDjantrix/

Домашна поддршка:
DARE
SOUNDKILLAH
HUMANOID

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen и многу повеќе…

Петок 9 март
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:45

  
 

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 450 денари, а потоа 500 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.
На денот на настанот влезниците ќе чинат 600 денари во претпродажба.

*Блок влезница за журката со ASTRIX и концертот на PRTI BEE GEE со почетна цена од 600 денари

(0)

 
loading...
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени