| 06.12.2017. ПО СВЕТОТ

За разлика од традиционалните модни избори за време на божиќните празници до кои се држат многу парови и семејства, облечени во дебели џемпери со новогодишно-празнични мотиви, прогресивните жени од интернет заедницата отидоа неколку чекори понапред, афирмирајќи нов тренд во изборот на празничен стил и мода.

 

 
 

 

На Инстаграм почнаа да кружат фотки од жени кои решиле да си ја разголат едната града, маскирана во ирвасот Рудолф, и со тоа да започнат нов тренд кој ја тресе интернет „социјалата“.

  
 
 
loading...
 

 

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени