| 25.03.2018. ЗДРАВА ХРАНА

Љубителите на брзото готвење и кашкавалите ќе бидат воодушевени од рецептот. Всушност, и не е некој рецепт, туку идеја.

Ви требаат само калапи за мафини и вкусен кашкавал кој лесно се топи за да си направите домашни, крцкави крекери.

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-2.jpg
 
 

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-3.jpg

 

  
 
brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-4.jpg

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-5.jpg
 
loading...
 

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-6.jpg

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-7.jpg

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-8.jpg

 

brzo-meze-krekeri-od-1-sostojka-9.jpg

 

Може да ги послужите со сос по желба – тартар, кечап, кари…

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
The Chef
22.03.2018. The Chef
23.03.2018. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени