За урлање! Кога жена ти ќе те фати во неверство, а швалерка ти ќе се преправа дека е кукла од најновите….

Секојдневно на интернет гледаме секакви видеа, од најлуди, најсмешни, па до најчудни. Искрено, не знаеме во која категорија спаѓа ова видео, но како и да е, вакво нешто немате видено досега. Жената го фати нејзиниот маж со швалерката, а додека траеше жестоката расправија, швалерката се преправаше дека е с**с кукла. Она што таа 14.02.2018. Ливадџија

Мачка што лае, не каса!

Мачка со инсталирана поддршка за лаење. Кога треба да брани куќа, имитира куче, кога ќе ја фатат

11.02.2018. Ливадџија

Кога со PORSCHE 911 ќе изнервираш Audi Avant на автопат…

Сите сме се нашле во таа ситуација. Застануваш на семафори, колата до тебе е крш во споредба

07.02.2018. Ливадџија

Како НЕ се качува на ски-лифт?

Ако и вие сте почетник во зимски спортови, нема да ви биде баш смешно, бидејќи конечно ќе

04.02.2018. Ливадџија

Кога ептен ти дошло до мажење…

Дефинитивно ваква битка за бидермаер немате видено досега. Ова е можеби најжестоката и најдолга „борба“ за бидермаер. Овие

31.01.2018. Ливадџија

Земала баба гитара на проба, и…

Ако не се држите до панкерската максима на Жељко Самарџиќ („не суди по амбалажи“), оваа сцена може

28.01.2018. Ливадџија

Време е за добро смеење, втор дел

Компилација од едни од најсмешните и најинтересните моменти на земјината топка кои ќе измамат насмевка и од

24.01.2018. Ливадџија

Време е за добро смеење!

Компилација од едни од најсмешните и најинтересните моменти на земјината топка кои ќе измамат насмевка и од

21.01.2018. Ливадџија

За почитувачите на Пинк Флојд – пази кошмар!

Нема тука ништо нејасно. Се работи за автентична уметничка интерпретација на една од најпознатите песни на Пинк

17.01.2018. Ливадџија

За тие што никогаш не ја слушале Smells Like Teen Spirit на детски инструменти

THE WACKIDS е рок ен рол бен кој свири кавери ексклузивно употребувајќи мини инструменти, гаџети и детски

14.01.2018. Ливадџија

“Брала мома капини“ во изведба на џипси бенд од Јапонија

Кога сме кај старите јапонски песни, тука треба да е и “Брала мома капини“... Сме виделе ние

10.01.2018. Ливадџија

Страшниот Снешко ги плаши луѓето и оваа Нова Година

Нова епизода од мегапопуларната шега со снешко на улица кој ненадејно оживува.

03.01.2018. Ливадџија

Ако менструацијата беше личност

Девојките многу добро ќе разберат, од прв до последен ден.

27.12.2017. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени