Сте виделе ли некогаш бесен еднорог?

Овој вид на еднорози може и почесто да се љути, со или без рог. Минимум еднаш месечно

11.03.2018. Ливадџија

На буква, на буква…

Ајде да видиме вас како ви иде со играта “на буква, на буква“...

07.03.2018. Ливадџија

Топ 25 удари во боксот што никогаш нема да ги заборавиме…

Некои го сметаат за брутален спорт, некои пак воопшто не го сметаат за спорт. За нас останатите,

04.03.2018. Ливадџија

Вака звучи кога Јапонки ја пејат „Македонско девојче”

Македонската народна песна и ора се едни од најубавите во светот. Тоа го докажува и ова видео.

28.02.2018. Ливадџија

Супермен во канадското метро

Џабе калапиш мускули на тебе кога овој супермен од Канада може да ги запира и бутка возовите

25.02.2018. Ливадџија

Ортачка работа… Најлошиот тандем на крадци што некогаш постеле (видео)

Шангајската полиција објави снимка од обид за грабеж во една продавницата. Не дека веруваме во стеротипи, ама

21.02.2018. Ливадџија

Најдобриот пират што сме го виделе (видео)

Ваква сцена не се гледа ни на филм, не пак на јутуб да ја начекаш, ама ете

18.02.2018. Ливадџија

За урлање! Кога жена ти ќе те фати во неверство, а швалерка ти ќе се преправа дека е кукла од најновите….

Секојдневно на интернет гледаме секакви видеа, од најлуди, најсмешни, па до најчудни. Искрено, не знаеме во која категорија

14.02.2018. Ливадџија

Мачка што лае, не каса!

Мачка со инсталирана поддршка за лаење. Кога треба да брани куќа, имитира куче, кога ќе ја фатат

11.02.2018. Ливадџија

Кога со PORSCHE 911 ќе изнервираш Audi Avant на автопат…

Сите сме се нашле во таа ситуација. Застануваш на семафори, колата до тебе е крш во споредба

07.02.2018. Ливадџија

Како НЕ се качува на ски-лифт?

Ако и вие сте почетник во зимски спортови, нема да ви биде баш смешно, бидејќи конечно ќе

04.02.2018. Ливадџија

Кога ептен ти дошло до мажење…

Дефинитивно ваква битка за бидермаер немате видено досега. Ова е можеби најжестоката и најдолга „борба“ за бидермаер. Овие

31.01.2018. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени