2CELLOS – Despacito

Хрватското дуе 2 Cellos ја делка Despacito, мега популарниот светски хит. Фино звучи. Уште на хармоника не

11.07.2017. Ливадџија

Bill Withers, Ain’t no sunshine (2ICE cover)

07.07.2017. Ливадџија

Најново од С.А.Р.С. – Диплома

Oficijalni video spot grupe S.A.R.S. za pesmu "Diploma" sa šestog studijskog albuma "Poslednji album". Režija: Ivan Stojiljković Direktor fotografije:

04.07.2017. Ливадџија

Џани и Сара – I’m The One caver

30.06.2017. Ливадџија

Despacito и нашите Агушеви!

27.06.2017. Ливадџија

Најновото од Two MACEDONIANS – Nostalgic Love

Популарноста на нивната прва песна под наслов “Flamenco de Macedonia” не беше никаква случајност. Слушнете ја нивната

20.06.2017. Ливадџија

Петок е, ден за Џексон…

Некоја прелепеница е ова, музиката е шлапната на денсот, ама сепак изгледа толку добро и автентично што

16.06.2017. Ливадџија

Глувата пеачка што растури на талент шоу

Кој ги следи овие шоуа, сигуно го начекал и Сајмон, кенкавиот и иритирачки енглез кој наоѓа влакно

13.06.2017. Ливадџија

Дубиоза колектив – Химна генерације

Himna generacije Čim progledam ujutro gutam informacije novine, portali dnevna doza sekiracije Naslovi bombastični Estrada, crne hronike Ko se ženi, kol'ko mrtvih Teror i harmonike Hiljadu

06.06.2017. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени