Смешни ситуации со деца

Видео компилација на смешни ситуации во кои главни актери се децата. Некои намерни, некои ненамерни грешки и

30.10.2017. Ливадџија

Фатен дух на камера во ирско школо?

Скоро секое школо има свои урбани легенди. Тие во повеќето случаи се невистинити, но дури и да

26.10.2017. Ливадџија

Кога бабата на свадба ќе акне некоја ракија тоа изгледа вака

На некоја српска свадба, бакица испила малку повеќе отколку што требала. Додајте на тоа и лекарства за

25.10.2017. Ливадџија

Red Hot Chili Peppers – Snow (Hey Oh) cover

Сигурно се сеќавате на овој голем хит од Ред Хот. Сега ви го представуваме во поинаква верзија,

17.10.2017. Ливадџија

Шарпланинец убива два волка во одбрана на стадото

Шарпланинецот е надалеку познат по својата убавина, борбеност и лојалност, а најдобар доказ дека ги оправдува овие

13.10.2017. Ливадџија

Кога госпожата ќе претера со алкохол…

Не сте во пријатна ситуација ако вашата драга почне да се однесува ко магаре во јавност и

10.10.2017. Ливадџија

Најдобрите 25 боксерски удари во историјата

Боксот знае да биде брутален спорт, но знае и да го насочи човечкиот ум кон остварување на

03.10.2017. Ливадџија

Мора да го видите за да поверувате!

Компилација на несекојдневни ситуации кои едноставно мора да ги видите за да поверувате дека се случиле! Уживајте...

29.09.2017. Ливадџија

Идиоти на работа

Компилација од несмасни грешки, непромислени потези и моменти на среќа во кои не се завршува со човеки

26.09.2017. Ливадџија

Направете си вечен терариум и разубавете си го просторот

На следново видео ќе ви прикажеме како да си направите терариум кој ако го направите како што

22.09.2017. Ливадџија

Во клинч со висината

Би се осмелиле ли да одите по мост направен од алуминиумска ограда и стаклен под изграден на

19.09.2017. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени