Оркестарот на француската армија го свири Дафт Панк за Доналд Трамп

Погледнете како тоа изгледа, имаат и кореографија!

18.07.2017. Ливадџија

Свадбарска верзија на “Despacito“ и толку веќе

Балканец не би бил она што е доколку не ја прилагоди песната да е помилозвучна со балкански

14.07.2017. Ливадџија

2CELLOS – Despacito

Хрватското дуе 2 Cellos ја делка Despacito, мега популарниот светски хит. Фино звучи. Уште на хармоника не

11.07.2017. Ливадџија

Bill Withers, Ain’t no sunshine (2ICE cover)

07.07.2017. Ливадџија

Најново од С.А.Р.С. – Диплома

Oficijalni video spot grupe S.A.R.S. za pesmu "Diploma" sa šestog studijskog albuma "Poslednji album". Režija: Ivan Stojiljković Direktor fotografije:

04.07.2017. Ливадџија

Џани и Сара – I’m The One caver

30.06.2017. Ливадџија

Despacito и нашите Агушеви!

27.06.2017. Ливадџија

Најновото од Two MACEDONIANS – Nostalgic Love

Популарноста на нивната прва песна под наслов “Flamenco de Macedonia” не беше никаква случајност. Слушнете ја нивната

20.06.2017. Ливадџија

Петок е, ден за Џексон…

Некоја прелепеница е ова, музиката е шлапната на денсот, ама сепак изгледа толку добро и автентично што

16.06.2017. Ливадџија

Глувата пеачка што растури на талент шоу

Кој ги следи овие шоуа, сигуно го начекал и Сајмон, кенкавиот и иритирачки енглез кој наоѓа влакно

13.06.2017. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени