Лут сос за шпагети

Исецканиот кромид и лук се ставаат на загреано масло и се пропржуваат. Се става и димената сланина

05.06.2015. The Chef

Oмлет под капак

Овој рецепт ни го испрати нашиот посетител Илија Мицевски. За ова јадење потребни ви се следните состојки: >

02.06.2015. Ливадџија
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Mени