| 08.03.2018. МУАБЕТ

Ок. Еве едно кратко едукативно видео и за почетници шофери, и за оние кои “никогаш“ не возеле на автопат, ама и за оние стари, “искусни“ шоферишта. Еднаш засекогаш да се знае бе браќа. Не на кого како му текне…

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени