| 29.12.2017. ПО СВЕТОТ

Дeдо Мраз „се приземји” со борбен авион Ф-16 во база во грчкиот град Лариса, и им делеше бонбони на децата.

– И благодарам на Авијацијата за тоа што испрати авион до Северниот Пол за да ме доведе тука. Им посакувам на сите среќна и честита Нова 2018-та година, и посакувам таа да му донесе здравје на целиот свет, рече Дедо Мраз.

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени