| 05.09.2017. ЗДРАВА ХРАНА

Состојки:

 • 2 чешниња лук
 • 1 чинија наут кој отстојал во вода
 • 1 лажица црвен пипер
 • 1 цеден лимон
 • 1/4 шолја таан
 • сол
 • по желба можете да додадете и пиперки, маслинки или капари.

Деталите во видеото:

 
 

(338)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
The Chef
Livada.mk е концепт на портал/блог каде сите поединци или организации може да објавуваат свои колумни, анализи, отворени писма, искуства, патеписи, хроники, поезија, раскази, рецепти, да објават некој настан во најава или некое свое аматерско или професионално видео. Ги очекуваме вашите материјали преку овој линк за да ги објавиме.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

 • Hема коментари
 • Hема коментари
 • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
  Mени