| 28.02.2018. МУАБЕТ

Зошто напорното вежбање и тренинзи се супер за вашето здравје и одржување на телото, ама не и за губење на тежината, објаснето во 5 минути…

(47)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени