loading...
loading…


| 12.01.2017. ДЕШАВКИ

Date : 21.01.2017. - 22.01.2017.
Location : Скопје
Venue : Пивница Стар Град
Start : 21:00
Price : 150 - 200 мкд

Спектакуларно ја започнуваме Новата Година во Стар Град – Пивница со добро познатиот EX-YU бенд ГАЛИЈА!
На 21.01.2017 (Сабота), ве чекаме на добра свирка која ќе не врати во времето на старите добри евергрини на бендот ГАЛИЈА.
——————————————————–
Влезници:
– 150ден. во предпродажба во Стар Град – Пивница
– 200ден. на врата
———————————————————-
Резервации:
– Со секоја купена флаша добивате 4 ГРАТИС влезници.

Избор на флаши со резервации:
– Коњак (Badel 1L.) + 4 Води + 2 Сокa = 3000ден.
– Водка (Vigor 1L.) + 4 Води + 2 Сока = 3000ден.
– Виски (Johnnie Walker – Red Label 1L.) + 4 Води + 2 Сока = 4500ден.
– Јегер (Jägermeister 1L.) + 4 Води + 2 Сока = 4500ден.
– Текила (Mendoza 1L.) + 4 Води + 2 Сока = 3000ден.
– Водка (Smirnov 1L.) + 4 Води + 2 Сока = 3500ден.
———————————————————————————–
Инфо и резервации: 075 – 235 – 781 / 076 – 462 – 372

(266)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливада.мк
Livada.mk е концепт на портал/блог каде сите поединци или организации може да објавуваат свои колумни, анализи, отворени писма, искуства, патеписи, хроники, поезија, раскази, рецепти, да објават некој настан во најава или некое свое аматерско или професионално видео. Ги очекуваме вашите материјали преку овој линк за да ги објавиме.

Tags:21.10.2017. Душан Димитров
19.10.2017. Ливада.мк
21.10.2017. Ливада.мк

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • Mени