| 04.02.2018. ПО СВЕТОТ

Сте замислувале ли некогаш да патувате со леден воз од кој можете да гледате и уживате во убавините на швајцарските Алпи?

Ледениот воз, Глечер Експрес, ги поврзува големите планински ресорти Сент Мориц и Зермат, минувајќи низ убавините на швајцарските Алпи.

 
 

 

Oва патување ќе сака секој да го доживее. Можете истовремено да уживате во прекраснита снежна идила, читајчи книги, јадејќи го вашето омилено јадење или пак пиејќи топол чај или топло кафе.

  
 

 

 

 
loading...
 

 

 

 

 

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени