| 04.04.2018. ДЕШАВКИ

Date : 10.05.2018. - 11.05.2018.
Location : Скопје
Venue : Станица 26
Start : 21:30
Price : 400 мкд

Guns N`Roses Real Tribute by “Jailbreak” at Станица 26

Најголемиот Guns N` Roses real tribute европски проект “Jailbreak” доаѓа во Скопје. Бендот е создаден во 2004 година, од тогаш работи концертни турнеи на многу места во светот (Индија, Бразил, Тунис) и насекаде низ Европа. Алекс, вокалот на бендот, препознатлив е по истата боја на вокалот како Axl Rose на почетоците.

Настанот ќе се одржи на 10-ти мај во клубот Станица 26 во Скопје.

 
 

Promo Video:
http://www.youtube.com/watch?v=PWLi4521a3o

Влезните билети се пуштени во претпродажба и се во ограничен број, а публиката може да ги набави преку продажната мрежа на MkTickets по цена од 400мкд.

Online Tickets:
http://mktickets.mk/nastan/gnr-tribute-stanica-26/

  
 

Продажна Мрежа Скопје:
Југотон ГТЦ 1 кат, Макпетрол – Влае 1, Макпетрол – Илинденска
Макпетрол – Козле, Т. А. Атлантик Турс – Скопје,Тобако 2 -Аеродором, Тобако 2 – Југодрво, Универзална Сала – Скопје

Продажна мрежа низ Македонија:
Cofee Lab – Штип, T.A. Бран – Прилеп, Вона Пет – Гостивар, Кафе Бар Концепт – Струмица, Т.А. Ана Турс – Битола, Т.А. Атлантик, Турс – Кавадарци, Т.А. Глобус Травел – Охрид, ТА Либеро Травел – Кочани, ТА Меридијан – Кичево, Тобако Монако – Тетово

Декларација за лица под 18 години:
Лица под 18 години ќе бидат пуштени само во присуство на полнолетно лице или старател.

 
loading...
 

Информации и резервации
‎‎‎+389 70 340 499

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
01.04.2018. The Chef
03.04.2018. The Chef
02.04.2018. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени