10.02.2018.Ливадџија
29.01.2018.Ливадџија
| 14.02.2018. ДЕШАВКИ

Date : 24.02.2018. - 24.02.2018.
Location : Скопје
Venue : ВИП арена
Start : 23:00
Price : 400 - 500 мкд

Затоа што примарна цел на нашите настани е промоција на квалитетна, урбана и прогресивна музика и запознавање на домашната публика со светските трендови и актуелните и најбарани во моментот дј-и продуценти…

Ни претставува особено задоволство да го најавиме гостувањето на една од најквалитетните и уникатни артисти на современиот техно звук, девојката која потекнува од Јапонија, а живее и работи во Берлин, директно од екипата на RICHIE HAWTIN, резидент дј на ENTER.Sake / ENTER, единствената и неповторлива…

HITO – PLAYdifferently ambassador
www.facebook.com/hitoloveberlin
www.soundcloud.com/hito-love

 
 

Домашна поддршка:
ANGELA
BOBI

Најдобриот Line Array Sound System, најдоброто светло големо ЛАСЕР шоу, лед скринови, CO2 Jets, специјален денс перформанс и многу повеќе…

Сабота 24 февруари
ВИП АРЕНА БОРИС ТРАЈКОВСКИ (мала сала)
Старт: 23:00

  
 

Влезници во претпродажба во ПОЛА ЈУГОТОН и купи карти за се дистрибутивната мрежа.

Специјална промотивна цена за првите 500 влезници – 400 денари, потоа 500 денари!!!

Можност за резервација на висока маса:
4 ВИП влезници и ваучер за пијалок по избор – 4000 денари!!!
(резервациите се во строго ограничен број)

 
loading...
 

Информации и резервации: 075 975 488!!!

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени