| 11.12.2017. ДЕШАВКИ

Date : 16.12.2017. - 17.12.2017.
Location : Скопје
Venue : Пивница Стар Град
Start : 21:00
Price : Free

Спектакуларен настап на Игор Џамбазов и Гуру Харе во ПИВНИЦА СТАР ГРАД на 16 (декември) ќе се дружиме со легендите и ќе го дегустираме најдоброто крафт пиво ТЕМОВ

И покрај загадениот воздух ние заедно со нив ке дишеме длабоко, и ке ја дигнеме чаршијата на нозе

Се чекаме на старото добро место ПИВНИЦА СТАР ГРАД
Резервации на тел. 076462-372

 
 

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени