| 14.09.2017. ДЕШАВКИ

Date : 07.10.2017. - 08.10.2017.
Location : Скопје
Venue : Борис Трајковски
Start : 23:00
Price : 350 - 400 мкд

SUN Production веќе традиционално сезоната журки на затворено ја започнува во ноќта кога градот убав не спие!!!

И оваа Бела Ноќ Ве каниме на еден навистина специјален настан, заедно со еден од најлегендарните продуценти на современа електронска музика, фронтменот на еден од најуникатните електронски бендови…

JUNO REACTOR by Ben Watkins
www.facebook.com/junoreactorofficial/
www.facebook.com/juno.reactor1

 
 

Со специјален аудио и визуелен перформанс!!!

И секако за приказната да биде комплетна ќе ги чуеме во живо најголемите македонски амбасадори на психоделичниот звук на светската транс сцена во моментов:

SPIRIT ARCHITECT
www.facebook.com/spiritarchitect/

DJANTRIX
www.facebook.com/DjDjantrix/

  
 

Домашна поддршка SUN Production дјите:

DARE
SOUNDKILLAH
HUMANOID

DECORATION: TBC

 
loading...
 

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу и многу повеќе…

Сабота 7 октомври 2017
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 350 денари, а потоа 400 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.

(44)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
Livada.mk е концепт на портал/блог каде сите поединци или организации може да објавуваат свои колумни, анализи, отворени писма, искуства, патеписи, хроники, поезија, раскази, рецепти, да објават некој настан во најава или некое свое аматерско или професионално видео. Ги очекуваме вашите материјали преку овој линк за да ги објавиме.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени