| 13.12.2017. ПО ДОМА

Додека во продавниците не чека голема понуда на различни модели на елки, постојат и одлични начини во своја режија да направите Божиќно дрвце.

Преостана уште малку до новогодишните и божиќните празници, а ако се уште не сте го украсиле својот дом, вистинско време е да поработите на тоа.

Наместо класични елки, можете својот дом да го украсите со единствен модерен декор.

 
 

Овој пат ви откриваме како сами да направите елка од хартија и пластични лажици, виљушки и пластични шишиња.

Заедно со светилките и неизбежната ѕвезда на врвот, вашата елка ќе изгледа навистина необично и елегантно.

(0)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени