| 30.03.2018. ДЕШАВКИ

Date : 09.06.2018. - 09.06.2018.
Location : Кавадарци
Venue : Unknown
Start : 19:00
Price : Free

Меридијан Атлетик Кавадарци и Општина Кавадарци Ве покануваат на првата ноќна градска трка по улиците во Кавадарци, во три категории:
5 км
10 км
21,097 км- полумаратон

Повеќе информации наскоро на следниот линк…

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени