| 28.11.2017. ПО ДОМА

Иранката Сара Табар посакала да изгледа како Анџелина Џоли, па поради тоа направила над 50 естетски корекции. Резултатот е застрашувачки, па Сара ја споредуваат со мртовец.

Имено, таа на социјалните мрежи предизвика големо внимание па нејзиниот Инстаграм профил сега има нас 269 илјади следбеници.

Иако по некои црти може да потсетува на светски познатата актерка, нејзините фотографии сепак, благо речено се морбидни.

 
 

Следбениците и дадоа епитет „мртва невеста“, а редовно ги коментираат фотографиите кои ги објавува.

  
 

 

Што мислите вие за оваа постапка на Сара?

 
loading...
 

 

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени