| 09.03.2018. ДЕШАВКИ

Date : 31.05.2018. - 31.05.2018.
Location : Скопје
Venue : Македонска Филхармонија
Start : 20:00
Price : 900 мкд

Таксират Фестивал 2.0. ви го претставува Peter Bence​, новата светска музичка сензација, за прв пат со концерт во Македонија 🇲🇰
🔖 Скопје – Македонска Филхармонија, 31.05.2018!

🎫 Влезниците се достапни преку продажната мрежа на MkTickets и онлајн на овој линк ➡ bit.ly/benceMK

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени