22.11.2017.Ливадџија
26.10.2017.Ливадџија
| 17.11.2017. ДЕШАВКИ

Date : 15.12.2017. - 15.12.2017.
Location : Скопје
Venue : Арена Борис Трајковски
Start : 20:30
Price : 400 - 600 мкд

РамПаРаРам е стихот кој последнава година најчесто го слушаме. Во кола, по дома, на ТВ, од фрижидер, во комшии, на пиво, во диско, насекаде…

А 15 декември е денот кој ќе му даде боја на секојдневното сивило, 15 декември е денот за РАМПАРАРАМИЗИРАЊЕ и најновото концертно шоу на Вашиот омилен бенд!!!

СКОПСКО SMOOTH Ви го најавува најдобриот концерт за крајот на годината во градот убав!!!

 
 

Superhiks и пријателите ќе ни приредат повеќечасовен музички и визуелен спектакл!!!

Петок 15 декември 2017
ВИП арена Борис Трајковски (мала сала)
Старт: 20:30 часот

Влезници во претпродажба во ЈУГОТОН (ГТЦ) и online на www.jugoton.com.mk
– првите 500 влезници по цена од 400 денари,
– потоа 500 денари,
– на денот на концертот 600 денари.

  
 

*Следете ги нашите активности и први дознајте за најновите информации.

(23)

 
loading...
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
22.11.2017. Ливадџија
23.11.2017. Ливадџија
24.11.2017. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени