| 14.05.2018. ПО СВЕТОТ

На интернет се појави видео кое шокира многумина и се рашири со брзина на светлината.

На видеото се гледа како една девојка „шамара“ шест мажи кои се построени во ред. Од видеото не е јасно која е причината поради која девојката која всушност е нивна менаџерка ги удира вработените но подоцна следело објаснување.

Всушност, според извештаите, овие вработени кои инаку се агенти за продажба на недвижнини имале ужасни резултати од продажба па сами побарале од менаџерката да ги казни.

 
 

Тие дури и ја проколнувале менаџерката да ги казни, а откако таа го сторила тоа на овој начин била доста критикувана и не можела да го издрже притисокот од јавноста поради што дала отказ.

(0)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени