| 03.12.2017. ПО СВЕТОТ

Кога Џен Вилем и неговиот пријател отпатувале во Париз на фудбалски натпревар, последно на што се надевале било возење со најклаустрофобичниот лифт во светот.

Но, тие не само што „налетале“ на неверојатниот клаустрофобичен лифт, туку и нивната снимка го заобиколи светот во само еден ден.

– Ако ова нешто запре, ќе умреме, добро заклучил еден од Германците, со широка насмевка и пиво во рака.

 
 

(5)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени