| 18.05.2018. ДЕШАВКИ

Date : 27.07.2018. - 28.07.2018.
Location : Струга
Venue : Unknown
Start : 21:00
Price : 500 мкд

📣 Nina Kraviz, светската техно дива прогласена од Mixmag и за најдобар диџеј за 2017-та, ќе настапи на GREEN BEACH FESTIVAL! Ова лето, 27-ми јули е резервиран за уникатниот музички израз на најхаризматичната појава на електронската сцена

👉 NINA KRAVIZ на GREEN BEACH FESTIVAL!

Билетите во претпродажба на https://bit.ly/2HtE3Ib

 
 

ПРОМО ЦЕНА: 500 ден.

(0)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени