| 29.11.2017. JAM SESSION

На Золани Тете очигледно подолго време му треба да отиде до продавница по леб, отколку да го нокаутира Сибионс Гонју, кој пред некој ден го преслуша за само 6 секуди (судијата го прекина мечот после само 11) и постави нов рекорд за најбрзо време потребно за одбрана или за освојување на титула светски првак во историјата на боксот!

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
28.11.2017. The Chef
29.11.2017. Ливадџија
27.11.2017. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени