| 09.11.2017. ПО ДОМА

Повеќето свадбени денови поминуваат неверојатно брзо, особено за невестата и младоженецот. За среќа, фотографите ја документираат специјалната прилика, така што трае повеќе од само оние 24 часа или повеќе. Барем во албумот. Некои слики, сепак, се поинтересни и посмели од другите и припаѓаат не само во фиоки, туку и на интернет. Одлучивме да составиме листа на епски свадбени фотографии кои се толку добри, што среќните двојки веројатно дури и не се ни лути на виновниците.

Малишанов

This Little Guy

Му одлета главата?!

"Owl Always Love You"

 
 

Ма не се ни приметува…

Shot My First Wedding Portrait - Nailed It

Младоженците не се тие кои го привлекуваат вниманието на оваа фотографија

4-Year-Old Flower Girl’s Surprise Kiss Stole The Spotlight At Mom’s Wedding

Здраво!

Nooooooo He's A Dog Man!

  
 

Ете зошто сите мачки се серковци!

This Is Why Cats Are Called Assholes

Бегааааааајј!

This Little Flower Girl Who Stole The Show In The Middle Of Her Aunt Wedding

Не ја давам невестата!

"He's Old, He Can Lay Anywhere He Wants"

 
loading...
 

Е ваков поп ти треба на свадба, да направи атмосфера

My Friend's Brother's Wedding Photo... With Their Pastor In The Background

Брмм, брммм, брррррммммммммммм…

Scoot Over

Лав из ин ди еррр….

It Might Be Safe To Say Love Was In The Air All Around Us!

Старосватица на годината

Best Photobomb Ever

Малку и е незгодно. Хихихи

Me At My Sisters Wedding A Few Years Ago

Морам да ги фатам сите…

Gotta Catch 'Em All

(247)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
05.12.2017. The Chef
04.12.2017. Ливадџија
06.12.2017. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени