15.11.2017.Ливадџија
22.11.2017.Ливадџија
| 28.10.2017. ДЕШАВКИ

Date : 29.11.2017. - 30.11.2017.
Location : Скопје
Venue : Станица 26
Start : 22:00
Price : 800 - 1000 мкд

3 Гонга и Рамбо Амадеус, совршена комбинација.

На 29ти ноември во Станица 26 со почеток во 22:00 часот легендата на ЕХ-ЈУ сцената, неповторливиот и уникатен Рамбо Амадеус ќе одржи концерт кој ќе се памети, бидете и вие дел од тоа!

Билети на:
https://www.kupikartizase.com/Events/rambo_amadeus_3gonga_2017

 
 

3 Gonga i Rambo Amadeus, sovrshena kombinacija!
Na 29ti noemvri vo Stanica 26 so pocetok vo 22:00 casot legendata na EX-JU scenata, nepovtorliviot i unikaten Rambo Amadeus ke odrzi koncert koj ke se pameti, bidete i vide del od toa!

(73)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени