| 07.11.2017. ПО ДОМА

Се вели дека овните се неуморно тврдоглави, близнацте дволични, девиците премногу педантни и така натаму. Но, не можеме да ја гледаме само негативната страна, нели? Решивме малку да им го зачешкаме егото на сите знаци со по некој убав збор и позитивна особина…

Excited Winona Ryder GIF - Find & Share on GIPHY

Овен – храброст

 
 

Бик – издржливост

Близнаци – интелектуалност

Shia Labeouf Agree GIF by The Late Late Show with James Corden - Find & Share on GIPHY

  
 

Рак – интуитиност

Лав – гламурозност

Девица – елоквентност

 
loading...
 

Happy Brad Pitt GIF - Find & Share on GIPHY

Вага – сталоженост

Шкорпија – харизматичност

Стрелец – искреност

Snoop Dogg Yes GIF - Find & Share on GIPHY

Јарец – успешност

Водолија – генијалност

Риба – магичност

(703)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени