| 06.06.2018. ДЕШАВКИ

Date : 08.06.2018. - 10.06.2018.
Location : Скопје
Venue : Градски парк
Start : 17:00
Price : Free

Најава за уште едно одлично издание на Skopje Street Festival #6. Оваа година поддршка на локалната македонска музичка сцена, многу баскет, денс и графити.

Нe пропуштајте:

20 Години Скопска Ситуација со легендарните, САФ
Одличните Funk Shui и Виртуозниот продуцент Djaikovski feat. MC David Lion

 
 

Дали сте спремни за оваа агенда!? 

Повеќе информации тука.

(4)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија
04.06.2018. Ливадџија
05.06.2018. The Chef
06.06.2018. Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени