Алпски игри 2018

Posted by & filed under ДЕШАВКИ.

И оваа година Алпските игри се повторно со вас, Ве очекува многу забава, интересни игри, супер дружење и награди кои едноставно не смеете да ги пропуштите 🙂 Вашето присутво е задолжително! Се гледаме во парк, спроти Арената Филип Втори од 12 до 15 часот! (25) Тим ЗА -0%     Тим ПРОТИВ 0% Гласањето е затворено… Read more »