Фрлила цело богатство на силикони:”Не сакам да бидам како сите други, сакам да бидам “фејк” додека не умрам”

Posted by & filed under ПО СВЕТОТ.

Дваесетгодишната Џејд Лин отсекогаш посакувала да изгледа како Барбика, а таа желба и успеала да ја оствари. Ова е девојката која фрлила околу 8000 евра само за имплементација на силикони на градите, а одржувањето на нејзиниот стајлинг изнесува околу 1000 евра месечно. Џејд вели дека силиконите на градите ги ставила уште на 19 години. Иако… Read more »

Кога проектот да личиш на Анџелина Џоли ќе ти тргне наопаку…

Posted by & filed under ПО ДОМА.

Иранката Сара Табар посакала да изгледа како Анџелина Џоли, па поради тоа направила над 50 естетски корекции. Резултатот е застрашувачки, па Сара ја споредуваат со мртовец. Имено, таа на социјалните мрежи предизвика големо внимание па нејзиниот Инстаграм профил сега има нас 269 илјади следбеници. Иако по некои црти може да потсетува на светски познатата актерка,… Read more »