Ова се четирите најстрасни хороскопски знаци

Posted by & filed under ПО ДОМА.

Кои четири знаци во зодијакот имаат најмногу страст? Можеби некој знак кој се наоѓа на оваа листа целосно ќе ве изненади! Лав Лавовите се страсни во нивните односи и со нивните идеи. Тие мора да имаат сѐ најдобро, а дури и нивниот партнер мора да биде најдобар, па затоа и би го заобиколиле целиот свет… Read more »

Како знаеш дека итно ти треба секс?

Posted by & filed under ЕВОЛУЦИЈА.

Екипа сексолози од Вашингтон составила список со основните признаци, кои покажуваат дека итно имате потреба од секс. На прво место тоа е лошото расположение и чуството дека се околу вас е ужасно досадно. Според сексолозите сексот придонесува за еден поинаков поглед на светот – како едно подобро и посреќно место. Расположението и сексот се неразделно… Read more »

Авантуристот кој талкаше како скитник по изгубеното но никогаш не заборавено!

Posted by & filed under ЕВОЛУЦИЈА.

Еден ден си пешачам сам, јас и самиот себе, јас и моите мисли… Наеднаш здогледувам една девојка, таа е сама исто како мене, таа е слатка, облечена во бело и има црвена капа на глава. Јас тргнав кон неа, таа го крева погледот и ги згогледувам оние две небесно-сини о4и. Моето срце застанува, зборови неможат… Read more »