28.10.2017.Ливадџија
15.11.2017.Ливадџија
24.11.2017.Ливадџија
| 15.11.2017. ДЕШАВКИ

Date : 25.11.2017. - 26.11.2017.
Location : Скопје
Venue : ВИП сала Борис Трајковски
Start : 23:00
Price : 400 - 500 мкд

Време е за најдобриот настан за оваа година. Како круна на сите одлични журки изминатиов период се потрудивме да го донесеме еден од топ 3 артисти од светската транс сцена…

Дами и господа SUN Production со особено задоволство го најавува гостувањето на кралот на лондонскиот психоделичен звук…

TRISTAN – Nano Records UK
www.facebook.com/djtristanfanpage
www.soundcloud.com/djtristan

 
 

Специјален гостин:

DJANTRIX
www.facebook.com/DjDjantrix/

Домашна поддршка:

  
 

SOUNDKILLAH
HUMANOID

DECORATION: SUN PRODUCTION SPECIAL DECORATION and DARK FOREST https://youtu.be/KgBV7qGB37A

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen и многу повеќе…

 
loading...
 

Сабота 25 ноември 2017
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 400 денари, а потоа 500 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН иwww.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.

(45)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени