Вознемирувачко Видео: На билдер му пукнал мускулот од премногу хемија

Посетата на теретана е една добра и здрава навика, но се додека не почнете да конзумирате хемија (протеини, карнитин итн.) . Сепак еден бодибилдер не сакал тоа да го свати па почнал да зема хемија повеќе одколку што е дозволено. На тој начин тој си направил проблем со што мускулот на раката едноставно му пукнал.

Како изгледа тоа погледнете во видеото…

 
 

Предупредување Видеото може да ве вознемири!

  
 

(444)

loading...

Вашиот коментар