| 27.12.2017. ПО ДОМА

На неколку дена до најлудата ноќ во годината, се потсетуваме како се славело во Скопје пред 50 години.

(0)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени