| 01.03.2018. ЗДРАВА ХРАНА

Нема да верувате колку е едноставно. Не ви треба големо кулинарско искуство за да го подготвите ова вкусно јадење. Сè што треба да направите е да купите леб исечен на парчиња и тенко исечен кашкавал.

Потоа следете ги упатствата од видеото:

 
 

Послужете пиво, вино или нешто по ваше желба и изнесете го највкусното мезе кое сте го пробале.

Декорирајте со сосови, кечап, мајонез или зеленчук по желба.

zamota-nekolku-parcinja-obicen-leb-i-napravi-neverojatno-vkusno-meze-video-02.jpg

  
 

(0)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
The Chef

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени