| 09.11.2017. ДЕШАВКИ

Date : 16.11.2017. - 18.11.2017.
Location : Скопје
Venue : Арена Борис Трајковски
Start : 12:00
Price : 200 мкд

Почитувани деца и родители,

Оваа година 47-то издание на најочекуваниот детски фестивал во Македонија “Златно Славејче” ќе се одржи на: 16, 17 и 18 Ноември 2017, сите претстави се со почеток од 12:00 часот во арената “Борис Трајковски”.

Билетите ќе може да ги набавите преку продажната мрежа на МкТикетс (од 1 ноември 2017) и на касата на Универзална Сала по цена од 200 денари.

 
 

Ве очекуваме на уште едно незаборавно дружење!

(290)

  
 

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени