Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

 
 

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели. Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.

View this post on Instagram

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

View this post on Instagram

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

(778)

Вашиот коментар