Ова се трите најперверзни хороскопски знаци

 
 

Валканата фантазија и секс – скандалите не им се воопшто непознати на овие хороскопски знаци.

ЛАВ
Тие се горди на својата грива и никогаш не им е досадно да слушаат пофалби на своја сметка. Јасно е дека имаат самодоверба, а честопати многу добро ја оправдуваат во сексот. Иако во социјалните и деловните односи сакаат да доминираат, во креветот немаат ништо против и партнерот да го преземе кормилото. Во тој случај се претвораат во сексуални робови подготвени да ја исполнат секоја желба. Садо-мазо техниките не им се непознати, а облечени во кожа се чувствуваат како апсолутни владетели.

Имаат многу фетиши и оживаат во откривањето на нови. Лавовите имаат најмногу ерогени зони, па затоа секој свој оргазам го доживуваат како да им е прв и последен.

РАК
Биполарни личности со кои никогаш не знаете на што сте. Освен во сексот. Во тие пригоди секогаш ќе уживате со нив. Раковите обожаваат фантазија, па честопати си „играат“ со партнерите. Жената Рак заведува нежно, но во креветот нема да се воздржува ни малку. Мажите секогаш ги поместуваат границите и освојуваат нови „врвови“. По бројот на оргазми, Раковите се непобедливи, но не само по своите. Овие астролошки мајстори ќе ви овозможат еднакво уживање, како и на самите себе.

Доколку почнете да се забавувате со Рак, не заборавајте да се напиете неколку кафиња. Тие заспиваат дури пред зора.

СКОРПИЈА
Последен, но не и со најмалку бодови. Сите барем еднаш во животот сте слушнале за гласините околу сексот и Скорпиите. Се зборува дека меѓу нив има најмногу сексуални зависници. Се прашувате зошто? Тие едноставно сакаат секс и не се срамат од тоа. Каде и да се најдат токму тие ги подигнуваат сексуалните вибрации.

Скорпиите многу внимаваат на својот изглед и вложуваат во себе. Скапоцен веш, добар парфем и свилена постелнина. Тоа можете да очекувате од нив, а освен тоа, ќе ја исполнат и секоја ваша фантазија. Секако, само доколку ги исполните нивните очекувања уште на првата средба.

(430)

Вашиот коментар