Марија си го тетовираше анусот и стана интернет хит… Не знае што да прави со славата!!!

 
 

22-годишна девојка си го тетовираше анусот и стана интернет-сензација. Американката Марија Луис Дел Росарио  има најсподелувано видео на Јутјуб, откако за една недела клипчето од нејзиното тетовирање на чмарот е гледано над 11 милиони пати. Марија се одлучила на овој „храбар чекор“ за време на Тату Фешта фестивалот во Јужна Флорида. На нејзино барање, врз посебното место било испишано: „Тука беа Генади и неговиот брат.“  Седум дена по „премиерата на клипчето“ Марија стана предмет на голем интерес од страна на различни медиуми, од што може да се дознае дека всушност судбината на оваа девојка воопшто не е лесна.

Таа доаѓа од семејство со разведени родители, а мажите со кои имала врски биле претежно наркомани. Еве што вели Марија за брзата слава која ја стекна:

„Прекрасно е, станав позната за една ноќ! А и раните ми се речиси зацелени. Таму поминува брзо, бидејќи образите на задникот ми се притиснати еден кон друг, а и не влегува кислород. Всушност, решив да го направам тоа откако десет шота. Си помислив дека сум се наголтала со амфетамини, но јас сум цврсто против машката дрога. Се смеев и се забавував додека ме тетовираа.  Откако си ја направив тетоважата си легнав. Другото утро видов дека видеото имало половина милион посети. Нема да запрам додека не стигнам до врвот. Што би сакала да правам со сета оваа слава? Па, претпоставувам дека би сакала да се занимавам со моделство. Сакам да демонстрирам тетовирање, гол задник без облека и такви работи. Кога си го покажуваш телото, го покажуваш тоа со што Господ те благословил“ – раскажува Марија.

Погледнете го видеото:

(3506)

Вашиот коментар