Порно актерка прозвала фудбалер од Бундеслигата: “Умрев од смеа кога му го видов половиот орган”

 
 

Порно актерката и вебкам девојка Ајши Перверс ја запали германската јавноста со една исклучително интересна изјава.

Додека во интервју за тамошните медиуми објаснувала како функционира нејзината професија – еротски настап пред веб камера, оваа провокативна бринета открила дека еден познат фудбалер од Бундеслигата, кој игра и за репрезентацијата, ѝ бил “клиент”.

“Правев сѐ што бараше од мене, а тогаш во еден момент ги соблече гаќите. Имаше мал пенис, а кога го видов, не можев да престанам да се смеам. Не знам дали му сметаше тоа”, открила Перверс.

Таа не сакала да открие за кој фудбалер станува збор.

(149)

Вашиот коментар