Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух

Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух. Порно актерка снимила неверојатно видео кое ги шокира луѓето. Таа снимила порно кое започнува во авион, а продолжува во воздух кога таа и нејизниот партнер заедно скокаат од авион со падобран. Што е најчудно, видеото заврши и на Јутјуб, каде тие јавно говорат за… Read More Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух

Се сеќавате на Касандра? Погледнете како таа изгледа денес…

Венецуелската мега-ѕвезда Кораима Торес, која се прослави со улогата на Касандра, денеска има 45 години и никогаш не изгледала подобро! Глумицата вредно и напорно вежба, а на извајаното тело и совршените стомачни – може да и подзавидат многу жени и мажи. Глумицата се храни здраво и напорно вежба, а резултатите се и повеќе од видливи. На нејзиното тело се… Read More Се сеќавате на Касандра? Погледнете како таа изгледа денес…